Your professional center

Bez závazků:

Bez závazků:

Ceny jednorázových vstupů.

 

 

Hosté

základní cena

Registrovaní klienti

sleva 10%

Cvičení v sálech    
Standardní lekce 45 – 55 min 170 Kč 153 Kč
Zkrácená lekce 35 min 120 Kč 108 Kč
     
Posilovna    
1 vstup - časově neomezený 170 Kč 153 Kč
     
Wellness    
60 min 170 Kč

153Kč

další účtování po 15 minutách 30 Kč 27 Kč

REGISTRACE KLIENTA

Chce-li klient využívat zvýhodněné ceny, je nutné, aby se osobně s předložením dokladu totožnosti zaregistroval na recepci Fitness 14. Registrace obnáší vyplnění formuláře, kde klient uvede své osobní údaje a podepíše souhlas s provozním řádem. Dále je potřeba, aby si klient zakoupil osobní čipovou fitness kartu (100 Kč). Fitness karta slouží v rámci Fitness 14 k identifikaci klienta a jeho předplacených služeb a také jako platební karta, na kterou si klient může vkládat finanční prostředky formou předplaceného KREDITu.

SLEVY

Studenti mladší 26-ti let (po předložení průkazu ISIC či potvrzení o denním studiu), děti do 15-ti let a klienti ve věku 60-ti let a více mohou čerpat slevu 20% ze základních cen. Registrace klienta je podmínkou.

PODMÍNKY VKLÁDÁNÍ KREDITU NA FITNESS KARTU

Pořiďte si čipovou kartu, vkládejte na ni hotovost ve formě kreditu a můžete čerpat jednorázové vstupy za zvýhodněné ceny (se slevou 10%). Kredit si mohou na kartu samozřejmě vkládat i klienti, kteří mají zakoupený jakýkoliv typ členství.

Bonus: Při jednorázovém vložení kreditu na fitness kartu v minimální výši 2000 Kč obdržíte na recepci kupon na 1 neomezený vstup do celého fitness centra ZDARMA.

Pozor: Vložený kredit je nevratný, tj. nebude zpětně proplácen v hotovosti. Pokud klient přestane Fitness 14 navštěvovat, jeho zbývající kredit propadne bez možnosti náhrady po uplynutí jednoho roku od klientovy poslední návštěvy.

PODMÍNKY PRO REZERVOVÁNÍ LEKCÍ

Rezervace pouze pro registrované klienty.

Podrobné podmínky rezervování lekcí naleznete zde: https://www.fitness14.cz/podminky-pro-rezervovani-lekci.html.

Srovnávací tabulka cen

Přijímáme platby následujícími benefity

MultiSport - karta

  • kartu je možné uplatnit na jednu fitness službu dle vlastního výběru: vstup do posilovny, jakákoliv sálová lekce, návštěva wellness max. 60 minut (čas navíc se doplácí dle aktuálního ceníku)
  • pro časté návštěvníky možnost registrace a s ní spojených výhod (rezervování sálových lekcí a další), bližší informace obdržíte na recepci Fitness 14

 

SODEXO - Flexi Pass CARD, Flexi pass, Relax pass, Dárkový pass, Fokus pass, ePASS, BONUS pass

Up - Unišek, Unišek+, Cadhoc

  • benefity Sodexo a Up je možné použít na úhadu členství či k přímě platbě za čerpané sportovní a relaxační služby
  • poukázkami není možné dobíjet KREDIT ani platit za odebrané zboží
  • na poukázky nevracíme

Platba bankovním převodem

Členství i kredit je možné hradit bankovním převodem. Číslo účtu a variabilní symbol najdete po přihlášení do klientské sekce pod záložkou Informace o účtu.

Fakturace příspěvku zaměstnavatele

V případě požadavku fakturace fitness služeb na zaměstnavatele, prosím, předložte objednávku vystavenou Vaším zaměstnavatelem. Objednávka by měla obsahovat: přesné fakturační údaje zaměstnavatele, jméno zaměstnance, zda se jedná o členství či předplacený kredit, výši příspěvku, razítko a podpis vystavitele objednávky a jako dodavatele společnost Stargym s.r.o. (IČ: 28132921, DIČ CZ28132921, F. A. Gerstnera 2151/ 6, České Budějovice, 370 11). Objednávku je také možné zaslat naskenovanou na e-mail: marketa.novakova@fitness14.cz.

Smluvní podmínky členství ve Fitness 14

Provozní řád Fitness 14

Zpět na Členství
© 2011 - 2024 Stargym s.r.o., kvalitní fitness České Budějovice