Your professional center

Bez závazků:

Bez závazků:

Ceny jednorázových vstupů.

 

 

Hosté

základní cena

Registrovaní klienti

sleva 10%

Cvičení v sálech    
Standardní lekce 45 – 55 min 140 Kč 126 Kč
Zkrácená lekce 35 min 80 Kč 72 Kč
     
     
     
Posilovna    
1 vstup v čase od 14:00 a dále 140 Kč 126 Kč
1 vstup v čase do 13:59 120 Kč 108 Kč
     
Wellness    
30 min 80 Kč 72 Kč
60 min 140 Kč 126 Kč
další účtování po 15 minutách 30 Kč 27 Kč

REGISTRACE KLIENTA

Chce-li klient využívat zvýhodněné ceny, je nutné, aby se osobně s předložením OP zaregistroval na recepci Fitness 14. Registrace obnáší vyplnění formuláře, kde klient uvede své osobní údaje a podepíše souhlas s provozním řádem. Dále je potřeba, aby si klient zakoupil osobní čipovou fitness kartu (100 Kč). Fitness karta slouží v rámci Fitness 14 k identifikaci klienta a jeho předplacených služeb a také jako platební karta, na kterou si klient může vkládat finanční prostředky formou předplaceného kreditu.

SLEVY

Studenti mladší 26-ti let (po předložení průkazu ISIC či potvrzení o denním studiu), děti do 15-ti let a klienti ve věku 60-ti let a více mohou čerpat slevu 20% ze základních cen. Registrace klienta je podmínkou.

PODMÍNKY VKLÁDÁNÍ KREDITU NA FITNESS KARTU

Pořiďte si čipovou kartu, vkládejte na ni hotovost ve formě kreditu a můžete čerpat jednorázové vstupy za zvýhodněné ceny (se slevou 10%). Kredit si mohou na kartu samozřejmě vkládat i klienti, kteří mají zakoupený jakýkoliv typ členství.

Bonus: Při jednorázovém vložení kreditu na fitness kartu v minimální výši 1 500 Kč obdržíte na recepci kupon na 1 neomezený vstup do celého fitness centra ZDARMA.

Pozor: Vložený kredit je nevratný, tj. nebude zpětně proplácen v hotovosti. Pokud klient přestane Fitness 14 navštěvovat, jeho zbývající kredit propadne bez možnosti náhrady po uplynutí jednoho roku od klientovy poslední návštěvy.

PODMÍNKY PRO REZERVOVÁNÍ LEKCÍ

Rezervace pouze pro registrované klienty

Lekce si mohou rezervovat pouze registrovaní klienti, a to přes klientskou sekci nebo telefonicky na recepci. Login a heslo pro přihlášení do klientské sekce obdržíte na recepci. Podmínkou pro úspěšné dokončení rezervace je dostatečná výše kreditu na fitness kartě (pro pokrytí případného storno poplatku). Rezervace lekcí je možné provádět maximálně 14 dní dopředu.

Storno poplatky

Rezervaci lekce je možné zrušit bez postihu 4 hodiny a více před začátkem dané lekce, opět přes klientský on-line účet či telefonicky na recepci. V případě, že se klient na rezervovanou lekci nedostaví nebo zruší rezervaci méně než 4 hodiny před jejím začátkem, bude klientovi automaticky stržen z kreditu storno poplatek. Storno poplatek pro klienty s platným členstvím činí 70 Kč za zmeškanou/ pozdě zrušenou rezervaci. Pro klienty bez členství  (pouze s kreditem) odpovídá storno poplatek ceně rezervované lekce.

Maximální počet rezervací

Se storno poplatky souvisí i omezení počtu možných rezervací na jednoho klienta. Klient si může najednou rezervovat takový počet lekcí, kolik mu dovoluje jeho aktuální výše kreditu. Například klient s platným členstvím si může rezervovat jakékoli 3 lekce najednou, pokud jeho výše kreditu na kartě činí alespoň 210 Kč (3 x 70 Kč). Ostatní klienti mohou mít současně rezervované například 4 standardní lekce za předpokladu, že jejich výše kreditu je minimálně 504 Kč (4 x 126 Kč).

Srovnávací tabulka cen

Přijímáme platby následujícími benefity

MultiSport - stříbrná karta

  • kartu je možné uplatnit na jednu fitness službu dle vlastního výběru: vstup do posilovny, jakákoliv sálová lekce, návštěva wellness (max. 1 hodina)
  • pro časté návštěvníky možnost registrace a s ní spojených výhod (rezervování sálových lekcí a další), bližší informace obdržíte na recepci Fitness 14

 

SODEXO - ActivePass Card, Flexi pass, Relax pass, Dárkový pass, Fokus pass, ePASS, BONUS pass

Cheque Dejeuner - Unišek, Unišek+, Cadhoc

  • benefitní poukázky je možné použít na úhadu členství či k přímě platbě za využité sportovní a relaxační služby
  • poukázkami není možné dobíjet kredit ani platit za odebrané zboží
  • na poukázky nevracíme

Platba bankovním převodem

Členství i kredit je možné hradit bankovním převodem. Číslo účtu najdete ve Vaší smlouvě/ registračním formuláři, stejně tak variabilní symbol, kterým je číslo smlouvy/ registračního formuláře. Do poznámky, prosím, uveďte Vaše jméno a v případě dobití kreditu ještě připište "kredit".

Fakturace příspěvku zaměstnavatele

V případě požadavku fakturace fitness služeb na zaměstnavatele, prosím, předložte objednávku vystavenou Vaším zaměstnavatelem. Objednávka by měla obsahovat: přesné fakturační údaje zaměstnavatele, jméno zaměstnance, zda se jedná o členství či předplacený kredit, výši příspěvku, razítko a podpis vystavitele objednávky a jako dodavatele společnost Stargym s.r.o. (IČ: 28132921, DIČ CZ28132921, F. A. Gerstnera 2151/ 6, České Budějovice, 370 11). Objednávku je také možné zaslat naskenovanou na e-mail: marketa.novakova@fitness14.cz.

Smluvní podmínky členství ve Fitness 14

Provozní řád Fitness 14

Zpět na Členství
© 2011 - 2020 Stargym s.r.o., kvalitní fitness České Budějovice
TOPlist