Your professional center

Nabídka služeb

foto: MultisálMultisál

TRX, Kruhový trénink, Jumping, BOSU, Pilates, Fitbox, Bodyform, Piloxing, Deep Workout, HIIT, Břišní pekáč, Pump… a další zajímavé lekce probíhají právě v tomto prostorném, super audiem, barvami a energií nabitém multifunkčním sále.

foto: Indoor CyclingIndoor Cycling

Fitness 14 je mimo jiné specialistou na Indoor Cycling. Být specialistou znamená, že máte k dispozici špičkové vybavení. Ve speciálně upraveném sálu je k dispozici 20 kol značky Tomahawk.

foto: H.E.A.T. PROGRAMH.E.A.T. PROGRAM

H.E.A.T. PROGRAM® rovná se revoluční, vysoce účinné aerobní cvičení na chodeckých pásech MaxerRunner®, které Vám pomůže efektivně zhubnout, případně dostat se do formy.

foto: PosilovnaPosilovna

Vybavení posilovny značkou Panatta Sport mluví za vše. Posilovací stroje z řady Fit Evo a cardio zóna z řady Pinninfarina patří svou funkčností a dokonalou biomechanikou mezi špičku v oblasti fitness.

foto: WellnessWellness

PROVOZNÍ DOBA

PO – PÁ 07:30 – 20:45

SO – NE 08:30 – 20:45

Ganbanjoku

V provozu každý den od 15:00.

foto: MasážeMasáže

Masérské, rekondiční a regenerační služby Mykhaylyshyn Bogdan Mobil: 776 104 615 E-mail: maserboda@seznam.cz IČO: 88280217

Osobní Trenéři

Chcete se dostat do formy nebo shodit pár nadbytečných kil a nevíte, jak na to? Pomohou Vám naši profesionální osobní trenéři.

Dětský koutek

Dětský koutek Fitness 14 sice není příliš velký, za to se Vám ale nestane, že by Vaše dítě zůstalo sedět samo v koutě. Naše chůvičky si s dětmi hrají, zatímco Vy můžete v klidu cvičit či odpočívat.

© 2011 - 2023 Stargym s.r.o., kvalitní fitness České Budějovice