Your professional center

Nabídka služeb

foto: MultisálMultisál

TRX, Kruhový trénink, Jumping, BOSU, Pilates, Fitbox, Bodyform, Piloxing, Deep Workout, HIIT, Břišní pekáč, Pump… a další zajímavé lekce probíhají právě v tomto prostorném, super audiem, barvami a energií nabitém multifunkčním sále.

foto: Indoor CyclingIndoor Cycling

Fitness 14 je mimo jiné specialistou na Indoor Cycling. Být specialistou znamená, že máte k dispozici špičkové vybavení. Ve speciálně upraveném sálu je k dispozici 20 kol značky Tomahawk.

foto: H.E.A.T. PROGRAMH.E.A.T. PROGRAM

H.E.A.T. PROGRAM® rovná se revoluční, vysoce účinné aerobní cvičení na chodeckých pásech MaxerRunner®, které Vám pomůže efektivně zhubnout, případně dostat se do formy.

foto: PosilovnaPosilovna

Vybavení posilovny značkou Panatta Sport mluví za vše. Posilovací stroje z řady Fit Evo a cardio zóna z řady Pinninfarina patří svou funkčností a dokonalou biomechanikou mezi špičku v oblasti fitness.

foto: WellnessWellness

PROVOZNÍ DOBA

PO – PÁ 07:30 – 20:45

SO – NE 08:30 – 20:45

Finská sauna 95°C

Japonská sauna Ganbanjoku 55°C – MIMO PROVOZ

Ganbanjoku

MIMO PROVOZ dle vládního nařízení

Ganbanjoku je japonská očistná kúra založená na použití horkých kamenů. Ganbanjoku doslova znamená „lázeň ze skalních desek“ a někdy se jí přezdívá „lázeň bez vody“.

foto: MasážeMasáže

Masérské, rekondiční a regenerační služby Mykhaylyshyn Bogdan Mobil: 776 104 615 E-mail: maserboda@seznam.cz IČO: 88280217

Osobní Trenéři

Chcete se dostat do formy nebo shodit pár nadbytečných kil a nevíte, jak na to? Pomohou Vám naši profesionální osobní trenéři.

© 2011 - 2021 Stargym s.r.o., kvalitní fitness České Budějovice
TOPlist